Úvodní stránka » NA CESTĚ TRANSFORMACE » Zenový tarotový výklad

Zenový tarotový výklad

Je nám velkým potěšením podělit se s vámi o jedno z nejkrásnějších děl Mistra Osha, který nám svým osobitým humorem a láskyplnou moudrostí, okysličuje krev již řadu let. Pokud znáte jeho knihy naplněné svobodou a lehkostí, nejspíše se vám při pohledu na jeho tarotové karty opět rozzáří oči. Nekonečná pestrost života je vložena do 79 karet. Poměrně dost karet je negativních. Našim egům se to zrovna líbit nemusí, ale jsou to právě oni, které k nám přichází jako moudří poslové, aby nás vrátili na správnou cestu. Čím lépe je přijmete, tím lépe se naladíte na milosrdnou vlnu transformace, která tyto energie ve vás promění a integruje.

Nabízíme pro Vás následující výklady

Diamant

Jedná se o základní výklad, který vám pomůže pochopit vaši současnou životní situaci. Tento výklad se dá ale zaměřit prakticky na jakékoliv téma vašeho života.

Příklady využití:

 • pomocí tohoto rozložení karet získáte odpověď na jakoukoliv otázku např. volba vhodné školy, lokality k bydlení, změna zaměstnání, ... atd.
 • podrobný výklad jedné čakry - pokud vás Čakrový výklad upozorní na problém v některé čakře (čakrách), lze vyložit pouze tuto problémovou čakru
 • tento typ výkladu je možné rovněž zaměřit na hlubší aspekty vašeho života. To znamená, že opustíme rovinu současných starostí a zaměříme se na vaše směřování s pozice duše. „Kam kráčím? Je má současná cesta v souladu s mojí duší a duchovním úkolem v tomto životě?“

Vztah

Vztahový výklad lze udělat prakticky s každým. Můžeme spolu rozebrat vztah s partnerem, dítětem, se svými rodiči, s kamarádem, se svým nadřízeným nebo kolegyní s práce. Všude kde cítíte, nebo sama realita života naznačuje, že něco není v pořádku.

Další příklady použití:

 • vy a ego
 • vy a Bůh
 • vy a zemřelá osoba
 • vy a vaše domácí zvířátko
 • vy a váš zdravotní problém
 • vy a vaše zaměstnání
 • vy a sex
 • vy a hojnost (peníze), atd.

Čakrový

Pomocí tohoto výkladu dostanete nejlepší odpověď na váš zdravotní stav. Díky čakrovému výkladu můžeme společně odhalit skutečnou příčinu nemocí, psychických potíží i hlubších duchovních blokád. Současně vám rozložení karet jasně ukáže, jak to konkrétně s každou vaší čakrou vypadá. To je samo o sobě velká výhoda, protože následně se můžete oslabené čakře věnovat doma nebo využít našich dalších služeb jako je např. Energetická masáž čaker atd.

Ceník

název cena čas výklad vede
Zenový tarotový výklad 400,- / za 30 min. dle potřeby a domluvy s klientem Zuzana Némethová
Tomáš Šťastný

Jakýkoliv z výše vybraných výkladů vám může přinést velký dar uvědomění. Pokud se vám v lásce, bez hodnocení a s otevřeným srdcem podaří výklad přijmout takový jaký je, otevřete si dveře do síně vnitřního pochopení a sebe přijetí. Tam kde je pochopení, je i vědomí. Kde je vědomí je i světlo a spolu s ním přichází i uzdravení.

Moderní rodologieKlikni pro více informací...

Strom životaKlikni pro více informací...

Pravidla objednávání