Úvodní stránka » NA CESTĚ TRANSFORMACE » Rituály » Živlový očistný rituál

Živlový očistný rituál

Silná, jednoduchá a příjemná - tak by se dala v krátkosti popsat medicína pomocí očistné síly živlů, kterou si můžete v přírodě prožít. Živlový rituál vás nejen očistí, ale současně propojí s výživnou energií Matky Země a všeobjímajícím duchem (Otcem - Vesmírem) . Výsledkem tohoto spojení je příjemný pocit v těle, ztišení mysli a celkový pocit uzemnění.

Pro koho je léčení vhodné?

  • pro všechny, jež pociťují fyzickou a duševní únavu
  • je výborné pro ty, jejichž práce je postavena v intelektuální rovině (přetížená hlava)
  • pomůže lidem, jejichž aura je pravidelně vystavena nezdravému elektromagnetickému záření (např. lidé často využívající počítač a mobilní telefon)
  • pro citlivé jedince, jež mají tendenci na sebe nabalovat negativní energie z jiných lidí a celkově z prostředí
  • rituál doporučuju všem, jež ztratili hlubší kontakt s přírodou a pro které je planeta Země neklidným a nebezpečným místem.

Kde a jak bude očista probíhat?

Ať už se na program očistného rituálu objednáte jakýmkoli způsobem, nejprve vás požádám o zaslání mailu se stručnými informacemi o vaši situaci. V několika větách popište své problémy a hlavní důvody proč si přejete absolvovat očistu. Připsat můžete i datum svého narození.

Poté, asi týden před rituálem se nejprve sejdeme u mě ve studiu a v klidu u čaje, téma vaší očisty otevřeme rozhovorem. Hlavním důvodem našeho setkání je skutečnost, že energetický proces rituálu nelze přerušovat mluvením. S tohoto důvodu je důležité si ovšem nejdříve popovídat. Setkání vám navíc může pomoci si některé hlubší souvislosti spojené s vašimi problémy uvědomit a mě navede k sestavení očisty tak, aby pro vás byla co nejvíce přínosná. Naše úvodní sezení zakončíme zasvěcením, které v podstatě není ničím jiným, než vědomím potvrzením vašeho svobodného rozhodnutí, dát věci do pohybu. Dny mezi zasvěcením a rituálem se nabízejí k hlubšímu nazírání na váš dosavadní život. Tento čas můžete využít k hledání odpovědí nejprve skrze vaši hlavu (analýza) a posléze srdce (meditace). Čas našeho úvodního setkání je individuální a nedá se určit. Počítejte cca se 60 min.

Očistný rituál bude probíhat v přírodě v ranních hodinách na břehu vodní plochy. Podrobnosti, kde a kdy se sejdeme, si domluvíme během našeho prvního setkání. Doporučuji si sebou vzít pohodlné oblečení, deku (podložku) na sezení, osušku na otření a plavky (voda vás ráda přijme i bez nich). Pamatujte, že očistu si kromě letních měsíců pro vás příroda připravila i na podzim a na jaře. S tohoto důvodu je dobré pamatovat na oblečení, které vás po koupeli zahřeje. Rituál je od 18 let a věkově či zdravotně není nijak omezen. Věřím, že se znáte nejlépe vy sami a pokud máte např. vážnější potíže s tlakem nebo srdcem řeknete mi to. V takovém případě lze očistu upravit tak, aby vyhovovala vašemu zdraví. Čas očisty je opět individuální. Počítejte se 30 až 60 min.

Dny, mezi naším prvním setkáním a samotnou očistou nepodceňte. Úvodní psaní, rozhovor, zasvěcení, dny spojené s prací na sobě a očista v přírodě jsou rovnocennou součástí vaší transformace.

Co dělat před očistou?Klikni pro více informací...

Co dělat po očistě?Klikni pro více informací...

Možné reakce na očistuKlikni pro více informací...

Ceník

název cena přibližný čas rituál vede
Živlový očistný rituál 800,- / za 1 hod. 90 min. Tomáš Šťastný

Pravidla objednávání