Úvodní stránka » MASÁŽE A BIOENERGETIKA » Uvolňující masáž hlavy

Uvolňující masáž hlavy

Uvolňující antistresová masáž hlavy, zaměřující se na obličej, hlavu, dekolt a šíji, je vhodná jako prevence bolesti hlavy nebo pro zmírnění již nastalých bolestí. Má velmi příznivý účinek na celkový psychický stav člověka. Cílem masáže je uvolnění napětí nejen v hlavě, ale postupně i v celém těle.

Přestože je masáž zaměřena především na hlavu a její okolí, nejsou v této technice opomíjeny ani nohy - jako prostředek napojení se na klidnou stabilitu Matky Země. Lehkého uvolnění a protažení se dočká i celé tělo, což ve finále hraje velmi důležitou roli pro odtok přebytečné energie z hlavy. Díky tomu se tok energie tělem usměrňuje a dosahuje rovnováhy.

Způsob masírování je volený na základě momentálního stavu klienta. Během masáže se tak můžete dočkat bodového, jemného uvolňování bez použití oleje (shiatsu), na určitou část Vašeho těla může být naopak použit olej složený z bylinek namíchaných dle Vašich potřeb. Důležitou součástí masáže je použití vybraných polodrahokamů. Drahé kameny mohou být v průběhu masáže pokládány na různé části těla a zároveň je s nimi prováděna lehká masáž hlavy a obličeje. Jejich chlad příjemně osvěží Vaše tělo a utiší Vaši mysl.

Masáž může být podle potřeby obohacena i o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa..) a vjemu kuřidel. Pro tuto masáž lze připravit i horké kameny, které zejména v zimním období příjemně prohřejí spodní části těla (břicho, pánev a nohy). Před touto masáží je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i masérovi, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

název cena čas masér
Uvolňující masáž hlavy 1.000,-60 min.Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, úvodní pohovor u čaje a masáž je cca 90 minut.

S touto masáží může dále souviset:

Uvolnění krční páteřeKlikni pro více informací...

Harmonizace čakerKlikni pro více informací...

Bioenergetické ošetřeníKlikni pro více informací...

Pravidla objednávání