Úvodní stránka » MASÁŽE A BIOENERGETIKA » Uvolnění krční páteře

Uvolnění krční páteře

Tato masáž je vhodná pro uvolnění výrazných blokací šíje a celého ramenního pásu. Současně odstraňuje zatuhlá místa v okolí klíční kosti, hrudníku, lopatek, ale i rukou. Cílem této masáže není jen uzdravovat fyzické potíže, ale nahlédnout i pod pokličku emocí, jež se často za svalovou zatuhlostí skrývají.

Masáž je rozdělena na dvě části a to na nepřímé a přímé uvolnění krčí páteře. Úvodní nepřímé uvolnění je prováděno většinou na chodidlech zejména pak v okolí palců a nártu, ale i na rukách v oblasti palců, zápěstích a loktech. Vše na těle je vzájemně propojeno. Dobře provedená reflexologie v oblasti chodidel a rukou je často klíčem k povolení základního napětí oblasti ramenního pásu. Po celou dobu nepřímého uvolňování krční páteře leží masírovaný na břichu.

Při přímém uvolnění sedí klient na židli. Masér pracující většinou po boku klienta, postupným mačkáním uvolňuje místa na hlavě, v zátylku, ramenech, klíční oblasti a rukou.

Během této masáže je klient ve spodním prádle zakrývaný dekou.

Součástí této reflexní masáže může být i prodýchávání. Masér při něm vede klienta k vědomému dýchání do stresem velmi zatažených míst, která ozdravnému účinku masáže odolávají. Pro tuto masáž lze připravit i horké kameny, které zejména v zimním období celý ozdravný proces zesílí. Před touto masáží je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i masérovi, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

název cena čas masér
Uvolnění krční páteře 1.000,-60 min.Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, úvodní pohovor u čaje a masáž je cca 90 minut.

S touto masáží může dále souviset:

Uvolňující masáž hlavyKlikni pro více informací...

Reflexní orgánová sestavaKlikni pro více informací...

Shiatsu - kombinované ošetřeníKlikni pro více informací...

Pravidla objednávání