Úvodní stránka » MASÁŽE A BIOENERGETIKA » Japonská masáž Shiatsu - kombinované ošetření

Shiatsu kombinované ošetření

Účinky masážeKlikni pro více informací...

Tato krásná relaxační masáž je postavena na základech japonské masáže shiatsu, reflexní terapii, léčivé síle bylinek a drahých kamenů. Pomocí mačkání bodů přes přikrývku, v kombinaci s léčivou aromaterapeutickou olejovou masáží a vibracemi drahých kamenů, dochází k lepšímu proudění energie v meridiánech a tím k celkovému energetickému oživení člověka.

Na fyzické úrovni má toto oživení příznivý účinek na celý lidský organismus, nejvíce pak na krevní oběh a mízní aparát. V jemnější rovině masáž harmonizuje energeticky nevyvážená místa, jakými jsou především centra (čakry), posiluje lidskou auru a celkově působí příznivě na psychiku člověka.

Průběh masáže

Masáž probíhá na masážním lůžku. Během ní je klient ve spodním prádle. K zahalení je použita deka (prostěradlo), která je v průběhu aromaterapeutické masáže dle potřeby odkládána. Vše se děje v doprovodu příjemné relaxační hudby, která je často pro zesílení harmonizačního účinku, cíleně vybírána.

Do celkového ošetření jsou podle potřeby zákazníka zařazovány i další masážní techniky, které se dnes již v nabídce mých služeb samostatně nevyskytují. Masáž může být podle potřeby obohacena o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa..) a vjemu kuřidel. Pro tuto masáž lze připravit i horké kameny, které zejména v zimním období celý ozdravný proces zesílí. Před touto masáží je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i masérovi, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

druh masáže cena doba masáže masér
Shiatsu kombinované ošetření 1.000,- 60 min. Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, úvodní pohovor u čaje (diagnostika) a masáž je cca 90 minut. Dobu masáže lze upravit dle potřeby zákazníka.

Více o shiatsuKlikni pro více informací...

S touto masáží může dále souviset:

Shiatsu základní ošetřeníKlikni pro více informací...

Pravidla objednávání