Úvodní stránka » MASÁŽE A BIOENERGETIKA » Kundaliní masáž

Kundaliní masáž

Základem této tradiční taoistické masáže je uvolnění a posílení proudění sexuální energie lidským tělem. Smyslný láskyplný dotek přitom může mít v této masáži přemíru forem. Něžné pohlazení může střídat intenzivní prohřívání. Přiložené dlaně mohou vyživovat, potvrzovat a ucelovat, nebo i odebírat přebytečnou energii. Vše je ale podmíněno jedinému cíli a tím je ukázat každému z nás jeho potenciál pro rozšíření sexuální energie do celého těla. Toto postupné energetizování probíhá jak v základní fyzické rovině, tak v jemnějších úrovních jemno hmotných těl. Důležitým krokem v této masáži, je uvolnění páteřního kanálu, v jehož nitru pulzuje mocná řeka životní energie. Z orgánů tato masáž blahodárně ovlivňuje zejména ledviny, ale i močový měchýř, pohlavní orgány a plíce.

Průběh masáže

Masáž probíhá na masážním lůžku. Během ní je klient nahý. K zahalení je použito prostěradlo, které je citlivě odkrýváno pro masáž určité části těla. Masáž je prováděna hlavně na zádech a v menší míře i na hrudi, šíji a hlavě. Součástí této masáže je i uvolňování oblasti perinea (hráze). Přání zákazníka tuto oblast nemasírovat je z naší strany plně respektováno. Na druhou stranu je nutné říci, že bez ošetření hráze ztrácí tato masáž na svém významu. V masáži jsou využity znalosti z aromaterapie, kdy vhodně namíchaný olej umocňuje prožitek uvolnění.

Kundaliní masáž může být podle potřeby doplněna o prvky muzikoterapie a vjemu kuřidel. Vše se děje v doprovodu příjemné relaxační hudby, která je často pro zesílení harmonizačního účinku, cíleně vybírána.

Před touto masáží je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i masérovi, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

druh masáže studio doba masáže masér
Kundaliní masáž 1.000,- 60 min. Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, pohovor u čaje a masáž je cca 90 minut.

S touto masáží může dále souviset:

Havajská masáž Lomi lomiKlikni pro více informací...

Havajská masáž lávovými kamenyKlikni pro více informací...

Intuitivní masáž pro nastávající maminky

Pravidla objednávání