Úvodní stránka » MASÁŽE A BIOENERGETIKA » Havajská masáž lávovými kameny

Havajská masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je především výbornou relaxací. Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu, stres, ale i nespavost, uvolňují ztuhlé svaly, bloky a křeče. Tato masáž uleví od bolestí v kloubech a vazivech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému a tím působí i proti celulitidě. Na jemnohmotné úrovni zlepšuje tok v energetickém systému člověka, vyvažuje energetická centra (čakry) a uvolňuje možné blokády v meridiánech (energetických drahách).

Průběh masáže

Havajská masáž lávovými kameny

Kameny nahřívám ve vodní lázni na teplotu 40-55°C. Konkrétní teplotu volím podle preferencí zákazníka. Prohřáté kameny používám k masírování nebo je vkládám na určitá místa těla (čakry, páteř, ke kyčlím, pod ledviny, do dlaní apod.).

Přestože svoji skladbou má tato masáž nejblíže k tradiční technice používané na Havajských ostrovech, při masírování se řídím především svojí intuicí, díky čemuž je každá masáž neopakovatelná.

Po masáži doporučuji z lehátka nepospíchat a chvíli odpočívat. Masáž lávovými kameny je totiž výrazně intenzivnější než zdravotní masáže a člověk bývá často malátný. Po návratu domů je nejlepší v odpočinku ještě aspoň hodinu pokračovat a pokud možno se vyhnout psychicky a fyzicky náročným činnostem. Během tohoto času zvyšte přísun tekutin (nejlépe neperlivá voda) a vynechejte kávu a alkohol.

Upozornění

Po masáži lávovými kameny se u většiny klientů dostaví pocit celkového uvolnění a duševní pohody, nicméně často doprovázený malátností a ospalostí. Tento stav je naprosto běžný a přirozený, neboť v těle se vlivem tepla a energie kamenů spustily léčebné procesy. Především se pak povzbudila činnost ledvin a jater. Ani stav náhlé zimnice není nic neobvyklého a opět souvisí s léčením vašeho těla. Někdy se může objevit přechodná bolest hlavy nebo rýma - příčinou bývá probíhající detoxikace těla, ale může jí být i dávno přechozená nemoc, jejíž léčení se masáží samo nastartovalo. Na všechny podobné potíže většinou zabere dostatek tekutin a klid. Všechny tyto stavy jsou jen důsledkem intenzivní regenerace vaší bytosti.

Historie masážeKlikni pro více informací...

Kdy se lávovým kamenům raději vyhnoutKlikni pro více informací...

Ceník

druh masáže studio doba masáže masér
Havajská masáž lávovými kameny 1.500,- 90 min. Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, úvodní pohovor u čaje a masáž je cca 120 minut. Dobu masáže lze upravit dle potřeby zákazníka.

S touto masáží může dále souviset:

Havajská masáž Lomi lomiKlikni pro více informací...

Bioenergetické ošetřeníKlikni pro více informací...

Harmonizace čakerKlikni pro více informací...

Pravidla objednávání