Úvodní stránka » MASÁŽE A BIOENERGETIKA » Harmonizace čaker

Harmonizace čaker

Ošetření čaker za účelem jejich vyrovnání (harmonizace) se sestává ze dvou navzájem propojených částí. V I. části, která se dříve v nabídce služeb vyskytovala jako samostatná masáž pod názvem Reflexní masáž čaker na chodidlech, se masírují místa na chodidlech, která odpovídají umístění čaker na těle. V II. části již dochází k přímému ošetření energetických center (čaker). Účinek harmonizace zesilují vybrané drahokamy, které jsou přikládány na sedm hlavních energetických center člověka. Velkou službu v této masáži zastává i aromaterapie. Vibrace citlivě vybraných esenciálních olejů hrají v harmonizaci čaker důležitou roli. Masáž posiluje a současně vyrovnává přirozený tok energie v jednotlivých centrech (čakrách), což má velký význam pro fyzickou a duševní vyrovnanost člověka.

Průběh masáže

Ošetření probíhá na masážním lůžku. Klient je během masáže ve spodním prádle a po celou dobu leží na zádech. Masírovaná osoba by měla být ve stavu odevzdaného klidu, případně se může koncentrovat na právě ošetřovanou čakru. Vše probíhá v doprovodu příjemné relaxační hudby, která je pro harmonizaci čaker, cíleně vybírána. Po masáži je dobré chvíli setrvat na lůžku a odpočívat. Je velmi zajímavé naslouchat svému tělu: Změnilo se něco? Jak se teď cítím?

Přes velmi příznivý léčebný a relaxační účinek této masáže, může někdy během ošetření nebo po něm docházet k určitým ozdravným reakcím (pocity horka, chladu, ale i vnitřního neklidu), které jsou známé i z mnoha jiných přírodních terapií. Neměli bychom je proto považovat za obnovená onemocnění. Někdy klient zažije uvolnění emocí, které se projeví např. pláčem nebo smíchem. Ani tyto reakce by se neměly potlačovat, protože se jedná o účelnou samoregulaci našeho organismu.

Ceník

druh masáže cena čas ošetření provádí
Harmonizace čaker 1.250,- 75 min. Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, úvodní pohovor u čaje a masáž je cca 100 minut. Dobu masáže lze upravit dle potřeby zákazníka. Harmonizaci čaker doporučujeme propojit s čakrovým tarotovým výkladem.

S touto masáží může dále souviset:

Bioenergetické ošetřeníKlikni pro více informací...

Havajská masáž lávovými kamenyKlikni pro více informací...

Pravidla objednávání